Medycyna estetyczna

Powiększanie ust

Powiększamy usta metodą klasyczną oraz metodą Garunova/rosyjską z pięknym naturalnym efektem. Ten sposób wypełniania ust nazywany jest również metodą “na płasko” i polega na wypełnieniu wyłącznie czerwieni wargowej, gdzie modelowanie ma optycznie “rozciągnąć” wielkość ust płasko na górnej i dolnej wardze – dzięki temu unikamy powiększenia ust do przodu, co chroni przed nieestetycznym efektem tzw. kaczego dzioba.

Wypełniacze

Popraw wygląd twarzy za pomocą substancji naturalnie występującej w ludzkim organiźmie – kwasu hialuronowego. Dzięki podaniu go do głębszych warstw tkanek rezultaty widoczne są natychmiastowo i pogłębiają się w czasie.

Zabieg premium

Hydra Royal – Królewska regeneracja – 4 procedury w trakcie jednego spotkania w gabinecie. 

Luksusowy zabieg wielopoziomowej rewitalizacji. Dzięki kilkuetapowej sekwencji zabiegowej stymuluje wszystkie warstwy skóry, począwszy od naskórka, a kończąc na głębokich warstwach. Zabieg składa się z 4 etapów;
1 etap – Hydra Royal Peel – całoroczny peeling chemiczny liftingująco-rozświetlający
2 etap – Hydra Royal – stymulator tkankowy
3 etap – Hydra Royal Booster – koktajl nawilżająco rozświetlający
4 etap – Hydra Royal Mask – maska z macierzy kolagenowej z perłami i złotem

Zabieg dedykowany każdej skórze. Ma właściwości rozświetlająco-nawilżające i regenerując. Szczególnie polecany skórze o nierównym kolorycie, z przebarwieniami, zmęczonej, odwodnionej i wiotkiej. To także doskonały zabieg prewencyjny zapobiegający oznakom starzenia się skóry. Daje silny efekt GLOW.  Zaleca się 2-3 zabiegi w odstępach 4 tygodni.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty podawane metodą iniekcji. Dają naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Dzięki metodzie podania w  5 punktach dają efekt wolumetryczny, poprawiając owal twarzy bez efektu przerysowania. Stymulacja komórek skóry wpływa na wzrost syntezy włókien kolagenu i elastyny, co prowadzi do jej odbudowy.
 
Produkt dobieramy indywidualnie do potrzeb Pacjenta.  Zaleca się 2-3 zabiegi w odstępach co 3-4 tygodnie.  Pracujemy tylko na sprawdzonych preparatach:
 • Nucleofil strong, medium, soft plus (okolica oka)
 • Profhilo
 • Ejal 40
 • Polifil
 • Geo lifting V
 • Geo 60

PRX-T33 - peeling chemiczny

Silna stymulacja i rewitalizacja bez igieł. PRX-T33 to całoroczny zabieg, bez typowego dla peelingów medycznych efektu złuszczania skóry.  Zwiększa gęstość skóry, poprawia gładkość i jędrność. Stymuluje i wywołuje częściową odnowę tkanki łącznej właściwej warstwy skóry. 
 
Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast. Żaden ze składników nie posiada właściwości fotouczulajacych, nie podrażnia naskórka i pozwala na natychmiastowy powrót do rutynowych zajęć.
 
PRX-T33 zaleca nie pacjentom którzy: 
 • utracili jędrność skory
 • walczą z bliznami bankowymi po trądziku czy ospie wietrznej
 • chcą zredukować rozstępy
 • zmagają nie z przebarwieniami

Zobacz inne zabiegi

Hydroxyapatyt wapnia

Odmłodzenie, dzięki silnej stymulacji syntezy kolagenu. Zabieg z wykorzystaniem hydroxyapatytu wapnia wypełnia ubytki skórne dając efekt wygładzenia i odmłodzenia rysów twarzy.

Mezoterapia

Podczas zabiegu mezoterapii wstrzykuje się w głębsze warstwy skóry indywidualnie dobrany do potrzeb pacjenta preparat. Dzięki regularnym zabiegom mezoterapii można znacząco poprawić wygląd i kondycję skóry: poprawić nawilżenie, jędrność, koloryt czy zredukować przebarwienia. 

Stosowane przez nas rodzaje mezoterapii:

Kwas hialuronowy + toksyna botulinowa

 • wygładzenie
 • nawilżenie

kwas hialuronowy + komórki macierzyste

 • regeneracja
 • silne działanie przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe
 • lifting

Kwas hialuronowy + osocze bogatopłytkowe

 • silna regeneracja

lipoliza

Zabieg polega na podawaniu zastrzyków z substancją, która rozpuszcza komórki tłuszczowe, co pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się miejscowo tkanki tłuszczowej. Wskazania do wykonania lipolizy iniekcyjnej to m.in.: fałdy tłuszczu na brzuchu, nadmiar tkanki po wewnętrznej stronie ud czy podwójny podbródek.

Rewitalizacja skóry głowy

Zabieg mezoterapii przeznaczony dla owłosionej skóry głowy, który poprawia kondycję włosów i skalpu. Hamuje wypadanie włosów, działa wspomagająco w leczeniu łysienia. Regularnie stosowana przyspiesza porost mocniejszych i gęstych włosów.

Terapia Dr Cyj

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Zobacz inne zabiegi

Terapia peptydowa

Zabieg intensywnie regenerujący poprawiający jędrność i nawilżenie skóry. Preparat użyty do zabiegu bogaty jest w składniki aktywne oraz kwas hialuronowy. Mieszanka ta zawiera naprawcze dla skóry składniki.

Botox

Zabieg polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej, która blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, w efekcie czego dochodzi do zmniejszenia napięcia mięśnia i osłabienia jego czynności. Dzięki temu zmarszczki ulegają redukcji. Jest to także skuteczny sposób na leczenie nadpotliwości, przykurczy mięśni, tików oraz migreny.

Nici

Sposób na opadające policzki, defekty czoła – wiotką skórę i opadające brwi, mocne fałdy znajdujące się na twarzy, dolne powieki czy też podwójny podbródek. Nici umieszcza się pod skórą przy pomocy bardzo cienkiej igły w naturalnych liniach napięcia skóry, co pozwala na uzyskanie naturalnego efektu liftingu.

Adres

Jolie Femme
ul. Adama Mickiewicza 30
01-616 Warszawa (Żoliborz)

Informacje